2018.10.15. 22:36:54

Fontos győzelem Pápán

Concordia Motax KC Pápa -

Bajai Bácska FKE 55-63 (20-17, 18-18, 3-15, 14-12)

Gyenge dobóformát mutatva, de a harmadik negyedben a szorosabb védekezéssel három ponton tudtuk tartani a hazai csapatot. A jól sikerült negyedet követően 41-50 állásnál kezdtük az utolsó felvonást. Ez a különbség elég volt a győzelemhez.

Gyorsan felejtsük el ezt a meccset. Négyből négy győzelem, ez a fontos.

Október 21-én vasárnap a szintén veretlen Alba Fehérvár U23 csapata látogat Bajára. Gyertek szurkolni! Hajrá Bácska!

Serdülő

2018.10.15. 21:55:02

Bajai forduló volt

A serdülők a bajnokság alapszakaszának II. fordulóját játszották október 14-én a Bereczkiben.

Az első fordulóban szoros helyosztó mérkőzésen maradtunk alul, így a "B" csoportban folytattuk. Bonyhád ellen magabiztos játékkal nyertünk. A csoport döntőjében egy, a helyzeteit bedobó Kaposvárral találkoztunk. Sajnos a második negyedben sok lehetőség kimaradt, így a mérkőzés végéig nem tudtuk ledolgozni hátrányunkat. Egy győzelem, egy vereség a mérlegünk. Megyünk tovább, rendszeres edzéslátogatással a jobb eredményeket fogunk elérni.

Kadett

2018.10.15. 21:59:02

Kadettjaink is bemutatkoztak

Kadett csapatunk az idei szezonban Pump Gábor és Szabó Attila edző párossal kezdte meg munkáját.

A kiemelt bajnokság két selejtező fordulói lejátszásra kerültek. Ezeken a tornákon nem sikerült a főtáblára kerülni. A folytatásban a Dél-nyugati Régióban játszunk. Az első hazai mérkőzést Paks ellen már megnyertük, folytatás október 28-án Pécsen.

Felnőtt

2018.10.15. 22:28:53

Továbbra is 100 dobott pont

Bajai Bácska FKE - SMAFC 100-52 (29-10, 27-12, 27-11, 17-19)

A előző évvégi helyosztó mérkőzést megnyerő soproni alakulat, nagyon fiatal és gyenge kerettel érkezett Bajára. Már a félidőre kialakult a nagy kosár különbség, a végére sikerült ismét 100 pontot dobnunk.

Felnőtt

2018.09.24. 13:17:04

Idegenben is 100 felett

Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC - Bajai Bácska FKE 72-101 (17-16, 18-21, 20-31, 17-33)

Csapatunk első idegenbeli mérkőzésén is tudott száz pontot dobni.

Az első félidőben tartottuk a lépést a győriekkel, távoli dobásaink nem sikerültek és a védekezésünk sem ütötte meg az elvárt szintet. A nagyszünetet követően feljavult a védőmunka és ennek eredménye lett a gyors támadó játék és könnyű kosárszerzés. Távoli dobásaink továbbra sem ültek (18 %), de hat játékos is 10 pont felett dobott. Ezen mutató kivételével mindenben jobbak voltunk. A mérkőzés statisztikája, képek és edzői nyilatkozatok itt: http://kosarsport.hu/game/hun2b/x1819/hun2b_192

Jövő héten Hepp Kupa mérkőzésünk lesz a PTE-PEAC csapata ellen Pécsett. (időpont később)

A következő bajnoki hazai pályán október 5-én 17 órakor a Soproni MAFC ellen.

Felnőtt

2018.09.18. 16:41:11

B33

Hétvégén indul a 3*3 felnőtt férfi bajnokság. A kilenc fordulóból és döntőből álló versenysorozat első állomása szeptember 22-én a Tüske csarnok lesz.

Egyesületünket "Bácskai Fiúk" nevű csapat képviseli. A csapattagok:

Nagy Dániel, Kővágó-Laska Márk, Pálkerti Tamás, Forgács Gábor, Goldring Gergő, Kollár Bence.

Könnyű szezon kezdet

Bajai Bácska FKE - Tiszaújvárosi Phoenix KK  120-73 (34-14, 32-14, 26-21, 28-21)

Folytatás Győrben szeptember 21-én, a tavalyi piros csoportból kieső egyetemi csapat ellen.

Felnőtt

2018.09.17. 13:01:13

Elindult a 2018/2019. NB1 B bajnokság

Megújult erővel és megújult csapattal vágtunk neki az idei szezonnak.

Két új játékossal erősítettünk, érkezett Jakab Péter és Kővágó-Laska Márk. Jakab Peti 24 éves, 200 cm magas játékos. Kecskeméten lett belőle felnőttkorú játékos, két év salgótarjáni szezont követően igazolt Bajára. Márk 23 éves, 210 cm magas.  Budapesti klubban kezdte a kosárlabdát, majd kecskeméti és három év pécsi szezon után került hozzánk. Délity Bence a civil életben folytatja a pályafutását. Jó hír, hogy Ágfalvi Bálint és Mándity Máté is edzésbe állt. Melléjük a fiatalokkal kiegészült csapat áll Cservék Csba rendelkezésére.

BB1.hu hírei

2018.oct.19. 20:12:31

Ezzel a kosárral lett oda a Pécs veretlensége

Kecskemét - Íme Juan’Ya Green utolsó másodperces kosara.

Tovább az mno.hu-ra...
2018.oct.19. 20:08:06

Green "megvadult", és megnyerte a meccset a Kecskemétnek

Kecskemét - Hiába érezte magát nyeregben a Pécs, a hajrát elszúrta, és elszenvedte első vereségét.

2018.oct.19. 19:03:39

Kiszenvedte a másodikat a DEAC

Debrecen - Nagyon közel állt története első élvonalbeli győzelméhez a TF.

2018.oct.19. 17:52:36

JP Auto-Jászberényi KSE - Alba Fehérvár

Jászberény - Lazics és Dzunics is nehéz meccsre számít.

2018.oct.19. 15:55:07

Élő közvetítések

Körkép - Élőkép, Fullcourt.

2018.oct.19. 16:16:56
2018.oct.19. 15:19:28

Kaposvári KK - Szolnoki Olaj KK

Kaposvár - Szakértőnk magabiztos vendégsikert jósol.

2018.oct.19. 12:43:58

Egis Körmend - Sopron KC

Körmend - Mario Delas debütálhat a magyar bajnokságban.

2018.oct.19. 10:19:03
2018.oct.19. 10:17:24

Két francia légióssal verte a MEAFC a Tiszaújvárost

Miskolc - Edzőmeccs volt, Bourgarel és Seho sem lesz a borsodiak játékosa.

Kenguru

2018.10.15. 23:03:31

Nagyon készülnek már a kenguruk

Már nagyon várják a legkisebbek az első mérkőzésüket. Október végén lesz az első forduló. Az edzések vidám hangulatban folynak a Gyaxiban :-))

Szabó Norbert személyében, új edző kollégát üdvözölhetünk.