Felnőtt

2017.11.28. 18:07:52

Elkezdődött a 2017/2018-as szezon

Szeptember 17-én elkezdődött az új, átszervezett bajnokság. Csapatunk az NB1 B zöld csoportjában szerepel. k

Felnőtt

2017.01.21. 23:28:13

Súlyos vereség a TF ellen

A héten csapatunkba régi-új játékos érkezett. Bonyhád csapatából visszaigazoltuk Braun Bencét.

Nem voltunk egy súlycsoportban, a Tehetséges Fiatalok kiütéses győzelmet szereztek csapatunk ellen. Gyenge kezdés után még a félidőben volt lehetőségünk közelebb jönni, de tíz ponton belülre nem kerültünk. A folytatásban jött a hidegzuhany, a harmadik negyedben kettő pontot tudtunk csak dobni, a Merim legénység eldöntötte a mérkőzés sorsát.

2017. január 21.

TF-Budapest - Bajai Bácska FKE 95-48 (27-14, 17-17, 23-2, 28-15)

Vukicevis 21, Piukovics 11/3, Braun 10, Nagy 2, Délity.

cserék: Pálkerti T. 2, Szabó Á. 2, Forgács, Schubert.

Folytatás egy hét múlva, a Pápa csapatát érkezik az MNÁMK-ba.

Felnőtt

2017.01.16. 20:34:50

Megtört a jég

Megszületett az idei első győzelem. Csapatunk új edzővel és friss lendülettel kezdte a mérkőzést. Az első negyedet követően parádés védekezéssel kilenc ponton tudtuk tartani ellenfelünket. A félidei előnyt hamar növelni tudtuk, már 20 pont is volt közte. Az utolsó játékrészben egy kis fáradság mutatkozott a rövid paddal rendelkező bajaiaknál, de a győzelem nem forgott veszélyben.

2016. január 15.

Bajai Bácska FKE - BUDAFOK 78-67 (17-22, 25-9, 22-14, 14-22)

Vukicevic 26/6, Piukovics B. 19/3, Nagy 14, Pálkerti T. 10, Délity 6/3.

cserék: Szabó Á. 3, Forgács.

Kadett

2017.01.16. 20:23:50

Régiós döntő

A kiemelt bajnokságról éppen lecsúszó kadett csapatunk az őszi folytatásban a területi régiós mérkőzések mindegyikét megnyerve jutott el a hazai rendezésű déli régió döntőjébe. Január 14-én a Bereczkiben szurkolhattunk fiataljainknak.

Sajnos nem sikerült megnyerni a  regionális döntőt. 4 csapat részvételével megrendezett döntő eredményei:

Bajai Bácska FKE – Félegyházi TSI 98-48

Vásárhelyi Kosársuli – PVSK Panthers 42-81

3 helyért : Félegyházi TSI – Vásárhelyi Kosársuli 46-51

A döntőben: Bajai Bácska FKE – PVSK Panthers 66-79

A szezon egyik leggyengébb játékát produkálva nem sikerült megnyerni a nagy téttel járó mérkőzést. Sok betegség és sérülés sajnos a bajai csapatot sújtotta jobban, valamint nem tudtunk mit kezdeni az ellenfél 106 kg-os szerb centerével.

Folytatás februártól a régióban.

Vezetőink, edzőink

2017.01.11. 20:16:12

Rendkívüli elnökségi ülés

2017. január 10-én a Bajai Bácska FKE elnökségi ülésén a felnőtt csapat rossz szereplése és annak javításának módja volt a fő napirendi pont.

Az elnökség úgy döntött, hogy a felnőtt csapat vezetőedzői feladatát a bajnokság végéig Cservék Csaba látja el.

Ezt a nem egyszerű feladatot, Cservék elvállalta, ugyan valamennyi segítséget kérve Pump Gábortól és Hosszú Istvántól. Az Elnökség leszögezte, hogy a döntések a vezetőedző kezében vannak.

A többi edző köteles az Ő irányításával segíteni a munkáját.

Fontos feladat a játékosokat felrázni és motiváltá tenni, valamint igazi csapatot kialakítani.

2017.01.11. Bajai Bácska FKE. Elnöksége

Serdülő

2016.11.17. 18:17:21

Alapszakasz IV. forduló Baja

A dombóvári forduló után ismét hazai pályán játszunk. A IV. forduló küzdelmei a Bereczki sportcsarnokában lesznek vasárnap.

Az első mérkőzés 10 órakor kezdődik (Szekszárd-Rátbéber "B"), csapatunk a második mérkőzésen lép pályára.

2016. november 20. 12 óra

Bajai Bácska FKE - Atomerőmű SE

Délután a vesztesek és a győztesek csapnak össze. A torna első helyezettje feljut az "A" csoportba.

Gyermek

2016.10.11. 14:44:49

Jól sikerült a bemutatkozás

Fiatal csapatunk magabiztosan nyerte mindkét mérkőzését!

A következő fordulóban az "A" csoportban már nem lányokkal kell játszani, hanem a kecskeméti akadémistákkal.

Három bajai csapat játszik egymással. A győztes feljut az "A" csoportba.

Bajai Bácska FKE - Nyakiglányok 87-14

Bajai NKK - Bajai Bácska FKE 25-53

Az U12 csapatunk is elkezdi az idei bajnokságot. Az első forduló a Bereczkiben lesz október 8-án.

Gyertek szurkolni a gyerekeknek! Hajrá Bácska!

Kenguru

2016.09.13. 11:28:00

Kosárlabda Ünnepnap

Kedves Gyerekek! Kedves Szülők!

Szerettel várunk Mindenkit szeptember 16-án délután fél ötkor az MNÁMK sportcsarnokba.

Sportágválasztó helyett, itt csak a kosárlabda lesz jelen. Bemutatók mellett találkozhatsz NB 1 B felnőtt csapatunk játékosaival is.

BB1.hu hírei

2017.dec.15. 08:03:14

Váradi továbbra is Sopronban edzősködik

Sopron - A felnőtt csapattól távozó tréner nem szakadt el a klubtól.

Tovább az mno.hu-ra...
2017.dec.14. 22:43:47
2017.dec.14. 20:44:05
2017.dec.14. 17:49:15

Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - Szolnoki Olaj KK

Szombathely - Szakértőnk szól a feleségének, hogy öltözzön fel csinosan, a fiainak pedig vasaljon inget, mert ők is élőben nézik meg ezt a derbit.

2017.dec.14. 15:06:12

Élő közvetítések

Körkép - TV, élőkép, Fullcourt.

2017.dec.14. 22:29:15

Az 1. forduló csapata

Körkép - Először volt szegedi a legjobb.

2017.dec.14. 14:52:04

DEAC - Pécsi VSK-VEOLIA

Debrecen - A Pécs nem akar beleesni abba a hibába, mint az Alba elleni győzelme után.

2017.dec.14. 12:39:35

Mérlegen a 2017-es szezon a férfi válogatottnál

Körkép – A hét győzelem mellett akadt tizenhárom vereség is, de a legfontosabb csatákból sikerült jól kijönnie a gárdának. A csehek elleni meccsek voltak a két véglet.

2017.dec.14. 09:34:17

Ivkovics is lehet az Év edzője

Körkép – A kosárválogatottat közel húsz év után Eb-re kijuttató szövetségi kapitány is jelölt a 60. alkalommal kiírt szavazáson.

2017.dec.14. 07:46:16

Benczur, Farkas és Frányó fújja a Falco-Szolnokot

Körkép - Cziffra, Ádám és Fodor kapta a Sopron-Zetét.

2017.01.02. 22:12:05

BÚÉK!

Sikerekben és kosarakban gazdag Boldog Új Évet Kívánunk!

A bajnokság már a héten folytatódik. Felnőtt csapatunk Székesfehérvárra látogat vasárnap, az Alba U23 csapatával találkozik.

Apróságok Karácsonya

A Türr István Sportcsarnok december 21-én a legkisebbektől volt zajos. A legapróbb kosaraspalánták játékkal, mesével, énekkel és persze ajándékokkal és szaloncukorral készültek a karácsonyra.

Ezúton is köszönöm mindenkinek, hogy eljött.

Áldott karácsonyi ünnepeket és kosarakban gazdag, boldog új évet kívánunk mindenkinek! OA

Kenguru

2016.12.25. 22:33:42

Kosaras Karácsony

December 20-án délután a Gyakorló Iskola tornatermében tartottuk a Kicsiknek a karácsonyi ünnepséget. Fiúk és lányok, kicsik és nagyok sorversenyeken vettek részt. Ezután Magdi néni sütije mellett Mindenki megkapta a kis ajándékát.

Kenguru

2016.12.08. 18:05:21

A Télapó is edzett?

Az ovisoknál járt a Mikulás .

Ha kedd, akkor ovis kosár!

December 6-án váratlan vendég érkezett az ovis edzésre. A betegség tizedelte kis csapat nagy örömmel, dallal, verssel fogadta a Mikulást.

Felnőtt

2016.12.08. 18:21:16

Hepp Kupa III. forduló

Hosszú túrán vett részt csapatunk az elmúlt hétvégén.

Azzal a reménnyel utaztunk ilyen messzire, hogy győzelem esetén a legjobb nyolc között leszünk.

Csapatunkból csak Mándity  nyújtott kiemelkedőt, 37 pontjával. Az első negyed után a hazai csapat egy 13-0  rohammal kezdett.  A hamar megszerzett előnyt végig megtartva (hiába a második félidő döntetlenje), könnyed győzelemmel jutottak tovább a Cápák.

2016. 12. 03.

Nyíregyháza Blue Sharks – Bajai Bácska FKE 94-65 (26-15, 29-11, 18-18, 21-21)

A bajnokságban a héten szünet van, jövőhéten pedig kupa mérkőzés lesz. A Bonyhád legyőzésével korábban bejutottunk a legjobb 16 csapat közé. A múltheti sorsoláson nem nekünk kedvezett fortuna. Tavalyi "A" csoportos csapathoz látogatunk, Nyíregyházára. A győztes bejut a nyolc közé!