Felnőtt

2019.09.24. 12:44:29

Alapszakasz műsora 2019/2020.

2019. szeptember 27. péntek 

17:00

Bajai Bácska FKE—HÜBNER Nyíregyháza Blue Sharks

2019. október 1. kedd

19:30

Dombóvári KSE —Bajai Bácska FKE           Hepp Kupa

2019. október 5. szombat

18:00

TF-BP—Bajai Bácska FKE

2019. október 12. szombat

17:00

Bajai Bácska FKE—Vasas Akadémia

2019. október 20. vasárnap

17:00

Nagykőrösi Sólymok KE—Bajai Bácska FKE

2019. október 26. szombat

17:00

Bajai Bácska FKE—HOYA-Pannon Egyetem Veszprém

2019. november 3. vasárnap

17:00

BKG-PRIMA Akadémia—Bajai Bácska FKE

2019. november 9. szombat

17:00

Bajai Bácska FKE—Budapesti Honvéd SE

2019. november 15. péntek

18:00

Budafok—Bajai Bácska FKE

2019. november 24. vasárnap

17:00

Bajai Bácska FKE—MEAFC-Miskolc

2019. november 30. szombat

17:00

MAFC—Bajai Bácska FKE

2019. december 7. szombat

17:00

Bajai Bácska FKE—Pécsi VSK-CARGATE

2019. december 15. vasárnap

18:00

Salgótarjáni KSE—Bajai Bácska FKE

2019. december 21. szombat

17:00

Bajai Bácska FKE—MTK Elite Basket

2020. január 5. vasárnap

16:30

HÜBNER Nyíregyháza Blue Sharks—Bajai Bácska FKE

2020. január 8. szerda

17:00

Bajai Bácska FKE—TF-BP

2020. január 12. vasárnap

16:00

Vasas Akadémia—Bajai Bácska FKE

2020. január 18. szombat

17:00

Bajai Bácska FKE—Nagykőrösi Sólymok KE

2020. január 24. péntek

18:00

HOYA-Pannon Egyetem Veszprém—Bajai Bácska FKE

2020. február 2. vasárnap

17:00

Bajai Bácska FKE—BKG-PRIMA Akadémia

2020. február 8. szombat

15:30

Budapesti Honvéd SE—Bajai Bácska FKE

2020. február 22. szombat

17:00

Bajai Bácska FKE—Budafok

2020. február 28. péntek

17:30

MEAFC-Miskolc—Bajai Bácska FKE

2020. március 7. szombat

17:00

Bajai Bácska FKE—MAFC 

2020. március 16. hétfő

17:00

Pécsi VSK-CARGATE—Bajai Bácska FKE

2020. március 21. szombat

17:00

Bajai Bácska FKE—Salgótarjáni KSE

2020. március 29. vasárnap

18:00

MTK Elite Basket—Bajai Bácska FKE

2019. szeptember 27. péntek 

17:00

Bajai Bácska FKE—HÜBNER Nyíregyháza Blue Sharks

2019. október 1. kedd

19:30

Dombóvári KSE —Bajai Bácska FKE           Hepp Kupa

2019. október 5. szombat

18:00

TF-BP—Bajai Bácska FKE

2019. október 12. szombat

17:00

Bajai Bácska FKE—Vasas Akadémia

2019. október 20. vasárnap

17:00

Nagykőrösi Sólymok KE—Bajai Bácska FKE

2019. október 26. szombat

17:00

Bajai Bácska FKE—HOYA-Pannon Egyetem Veszprém

2019. november 3. vasárnap

17:00

BKG-PRIMA Akadémia—Bajai Bácska FKE

2019. november 9. szombat

17:00

Bajai Bácska FKE—Budapesti Honvéd SE

2019. november 15. péntek

18:00

Budafok—Bajai Bácska FKE

2019. november 24. vasárnap

17:00

Bajai Bácska FKE—MEAFC-Miskolc

2019. november 30. szombat

17:00

MAFC—Bajai Bácska FKE

2019. december 7. szombat

17:00

Bajai Bácska FKE—Pécsi VSK-CARGATE

2019. december 15. vasárnap

18:00

Salgótarjáni KSE—Bajai Bácska FKE

2019. december 21. szombat

17:00

Bajai Bácska FKE—MTK Elite Basket

2020. január 5. vasárnap

16:30

HÜBNER Nyíregyháza Blue Sharks—Bajai Bácska FKE

2020. január 8. szerda

17:00

Bajai Bácska FKE—TF-BP

2020. január 12. vasárnap

16:00

Vasas Akadémia—Bajai Bácska FKE

2020. január 18. szombat

17:00

Bajai Bácska FKE—Nagykőrösi Sólymok KE

2020. január 24. péntek

18:00

HOYA-Pannon Egyetem Veszprém—Bajai Bácska FKE

2020. február 2. vasárnap

17:00

Bajai Bácska FKE—BKG-PRIMA Akadémia

2020. február 8. szombat

15:30

Budapesti Honvéd SE—Bajai Bácska FKE

2020. február 22. szombat

17:00

Bajai Bácska FKE—Budafok

2020. február 28. péntek

17:30

MEAFC-Miskolc—Bajai Bácska FKE

2020. március 7. szombat

17:00

Bajai Bácska FKE—MAFC 

2020. március 16. hétfő

17:00

Pécsi VSK-CARGATE—Bajai Bácska FKE

2020. március 21. szombat

17:00

Bajai Bácska FKE—Salgótarjáni KSE

2020. március 29. vasárnap

18:00

MTK Elite Basket—Bajai Bácska FKE