Felnőtt

2019.11.08. 16:48:24

Honvéd érkezik a Duna utcába

Az előző fordulókban csapatunk továbbra is komoly ellenállásra késztette ellenfeleit. Ennek eredménye 2 győzelem mellett 1 vereség volt a mérlegünk.

Veszprém ellen, kiváló védekezés mellett még az utolsó percben is vezettünk. A vendég csapat ennek ellenére elvitte a két pontot. (Baja-Veszprém 71-76) Következett a Hepp Kupa 3. fordulója. Ezen a mérkőzésen nem volt egy súlycsoportban a két együttes. Bajai Bácska - Bonyhád 117-77.

Az elmúlt vasárnap Szigetszentmiklóson jártunk. Itt is tartani tudtuk jó formánkat és végig vezetve megszereztük második idegenbeli győzelmünket. BKG-PRÍMA Akadémia - Bajai Bácska FKE 81-89.

Csapatunk 4/2 mutatóval, előkelő helyen várja a következő ellenfelét. Szombaton 17 órakor a Budapesti Honvéd csapatát fogadjuk. A tabellán elfoglalt helyük nem tükrözi a tudásukat. Három mérkőzésen is az utolsó percekben vesztettek. Nekünk van miért visszavágni, februárban a győri kupadöntőben szenvedtünk vereséget a piros-fehérektől.

Töltsük meg az MNÁMK csarnokát szombaton! Hajrá Bácska!!