Felnőtt

2019.02.19. 16:54:25

Felnőtt csapat programja

A héten szabadnapos a felnőtt és U20 csapatunk. A Hepp Kupa döntő után már a bajnokság alapszakasz végjátékára kell a figyelmet fordítani.

Jövő héten két mérkőzéssel folytatódnak a küzdelmek. Szerdán Óbudára látogatunk, szombaton Eger együttese érkezik Bajára.

A Hepp Kupa döntőjében

A klub történetében először jutottunk be a dr. Hepp Ferenc Emlékkupa négyes döntőjébe. Helyszín a győri Audi Aréna. Küzdelmes mérkőzéseken, a meglepetés határán voltunk.

Elődöntő:
HOYA-Pannon Egyetem Veszprém – Bajai Bácska FKE 83-72 (24-23, 22-17, 18-15, 19-17)
Bronz meccs:
Bajai Bácska FKE – Budapesti Honvéd SE 78-81 (22-14, 14-24, 20-25, 22-18)

Felnőtt

2019.01.16. 15:27:44

Nincs megállás

A fantasztikus hétfői győzelem után, jöhet a bajnoki folytatás. Szombaton a "bajaiakkal" felálló Győr látogat Bajára.

A vendég gárda játéka erősen feljavult, a tabellán mögöttünk helyezkednek el.

2019. január 19. 17 óra MNÁMK

Bajai Bácska FKE - Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC

Felnőtt

2019.01.15. 13:10:51

Hepp kupa Final Four

Hepp kupa negyeddöntőjében fogadtuk a piros csoport élmezőnyéhez tartozó BKG csapatát. Óriási sikert hajtottak végre a fiúk, a Hepp Kupa történetében először jutottunk a legjobb négy közé!

Bajai Bácska FKE - BKG-Príma SE 70-62 (16-11, 17-16, 16-16, 21-19)

Ma megtartották a sorsolást. A piros csoport listavezetője lesz az ellenfelünk az elődöntőben. A párosítások:

HOYA-Pannon Egyetem Veszprém - Bajai Bácska FKE

Budapesti Honvéd SE - Nyíregyháza Blue Sharks

Felnőtt

2019.01.15. 13:10:18

A tabella tetején várjuk az új évet

2018. december 21. péntek 17 óra

Bajai Bácska FKE - Vásárhelyi Kosársuli 90-71 (19-13, 25-24, 17-18, 29-16)

Még az ünnepek előtt, de már karácsonyi hangulatban rendezzük meg a tabella éllovasainak csatáját!

A győztes csapat lesz a bajnoki tabella élén. Ez szép ajándék a fa alá!!

Felnőtt

2018.12.19. 12:34:46

Szoros csata volt

Bajai Bácska FKE- Salgótarjáni KSE 94-87 (24-23, 25-16, 24-23, 21-25)

Felnőtt

2018.12.19. 12:29:17

Már 19 ponttal vezettünk, de ...

Sajnos a biztos vezetés ellénre elveszítettük a mérkőzést!

DEAC U23 - Bajai bácska FKE 84-73 (13-27, 20-19, 23-11, 28-16)

Cservék Csaba: Az első félidőben mind a támadásainknak, mind a védekezésünknek meg volt a ritmusa. A második félidőben sajnos hátul nem voltunk elég koncentráltak, így a támadásaink sem voltak eredményesek.