Felnőtt

2019.05.27. 22:20:26

Aranyérem, hab a tortán

Óriási eredményt értünk el, a feljutás mellett miénk a bajnoki kupa és az aranyérem!

Teltházas mérkőzésen magabiztosan nyertünk a bajnoki döntő harmadik mérkőzésén.

"Arany" meccs következik

A 2018/2019. bajnoki év utolsó mérkőzése következik. A tét nem kicsi. Amelyik csapat nyer, átveheti a bajnoki aranyérmet és a bajnoki kupát.

2019.05.26. 18 ó MNÁMK
Bajai Bácska FKE - Salgótarjáni KSE

Felnőtt

2019.05.17. 15:36:06

Jön a bajnoki döntő

Az idei szezon végjátéka következik, a bajnoki döntő!
Szombaton 18 órakor várunk Mindenkit az MNÁMK-ban!

Május 18.  szombat 18 óra MNÁMK
Bajai Bácska FKE - Salgótarjáni KSC

Az alapszakaszt a második helyen zártuk, innen kezdtük a rájátszást. Célunk a jövő évi Piros csoportba jutás volt. A sikeres negyed- és elődöntőket (Bácska-Pápa 2-0 és Bácska Óbuda 2-0) követően, már a kitűzött feljutás megvan.
Most a csapat minden tagja az aranyéremre pályázik. Az esélyünk megvan hozzá.
A döntő két nyert mérkőzésig tart. Folytatás 05.22. Salgótarjánban és ha kell, akkor a mindent eldöntő harmadik meccs is Baján lesz május 26. vasárnap 18 órakor!! Szurkoljon Mindenki a Bajának!
Hajrá Bácska!!!

Felnőtt

2019.02.19. 16:54:25

Felnőtt csapat programja

A héten szabadnapos a felnőtt és U20 csapatunk. A Hepp Kupa döntő után már a bajnokság alapszakasz végjátékára kell a figyelmet fordítani.

Jövő héten két mérkőzéssel folytatódnak a küzdelmek. Szerdán Óbudára látogatunk, szombaton Eger együttese érkezik Bajára.

2019. február 27. szerda 17 óra   Óbudai Kaszások KA – Bajai Bácska FKE

2019. március 2. szombat 17 óra   Bajai Bácska FKE – EKE Eger KOK

Felnőtt

2019.02.19. 16:18:31

A Hepp Kupa döntőjében

A klub történetében először jutottunk be a dr. Hepp Ferenc Emlékkupa négyes döntőjébe. Helyszín a győri Audi Aréna. Küzdelmes mérkőzéseken, a meglepetés határán voltunk.

Elődöntő:
HOYA-Pannon Egyetem Veszprém – Bajai Bácska FKE 83-72 (24-23, 22-17, 18-15, 19-17)
Bronz meccs:
Bajai Bácska FKE – Budapesti Honvéd SE 78-81 (22-14, 14-24, 20-25, 22-18)

Felnőtt

2019.01.16. 15:27:44

Nincs megállás

A fantasztikus hétfői győzelem után, jöhet a bajnoki folytatás. Szombaton a "bajaiakkal" felálló Győr látogat Bajára.

A vendég gárda játéka erősen feljavult, a tabellán mögöttünk helyezkednek el.

2019. január 19. 17 óra MNÁMK

Bajai Bácska FKE - Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC

Felnőtt

2019.01.15. 13:10:51

Hepp kupa Final Four

Hepp kupa negyeddöntőjében fogadtuk a piros csoport élmezőnyéhez tartozó BKG csapatát. Óriási sikert hajtottak végre a fiúk, a Hepp Kupa történetében először jutottunk a legjobb négy közé!

Bajai Bácska FKE - BKG-Príma SE 70-62 (16-11, 17-16, 16-16, 21-19)

Ma megtartották a sorsolást. A piros csoport listavezetője lesz az ellenfelünk az elődöntőben. A párosítások: