2018.10.15. 22:36:54

Fontos győzelem Pápán

Concordia Motax KC Pápa -

Bajai Bácska FKE 55-63 (20-17, 18-18, 3-15, 14-12)

Gyenge dobóformát mutatva, de a harmadik negyedben a szorosabb védekezéssel három ponton tudtuk tartani a hazai csapatot. A jól sikerült negyedet követően 41-50 állásnál kezdtük az utolsó felvonást. Ez a különbség elég volt a győzelemhez.

Gyorsan felejtsük el ezt a meccset. Négyből négy győzelem, ez a fontos.

Október 21-én vasárnap a szintén veretlen Alba Fehérvár U23 csapata látogat Bajára. Gyertek szurkolni! Hajrá Bácska!

Nincs hozzászólás
Szóljon hozzá elsőként!

Felnőtt

2018.10.15. 22:28:53

Továbbra is 100 dobott pont

Bajai Bácska FKE - SMAFC 100-52 (29-10, 27-12, 27-11, 17-19)

A előző évvégi helyosztó mérkőzést megnyerő soproni alakulat, nagyon fiatal és gyenge kerettel érkezett Bajára. Már a félidőre kialakult a nagy kosár különbség, a végére sikerült ismét 100 pontot dobnunk.

Felnőtt

2018.09.24. 13:17:04

Idegenben is 100 felett

Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC - Bajai Bácska FKE 72-101 (17-16, 18-21, 20-31, 17-33)

Csapatunk első idegenbeli mérkőzésén is tudott száz pontot dobni.

Az első félidőben tartottuk a lépést a győriekkel, távoli dobásaink nem sikerültek és a védekezésünk sem ütötte meg az elvárt szintet. A nagyszünetet követően feljavult a védőmunka és ennek eredménye lett a gyors támadó játék és könnyű kosárszerzés. Távoli dobásaink továbbra sem ültek (18 %), de hat játékos is 10 pont felett dobott. Ezen mutató kivételével mindenben jobbak voltunk. A mérkőzés statisztikája, képek és edzői nyilatkozatok itt: http://kosarsport.hu/game/hun2b/x1819/hun2b_192

Jövő héten Hepp Kupa mérkőzésünk lesz a PTE-PEAC csapata ellen Pécsett. (időpont később)

A következő bajnoki hazai pályán október 5-én 17 órakor a Soproni MAFC ellen.

Felnőtt

2018.09.19. 9:03:43

B33

Hétvégén indul a 3*3 felnőtt férfi bajnokság. A kilenc fordulóból és döntőből álló versenysorozat első állomása szeptember 22-én a Tüske csarnok lesz.

Egyesületünket "Bácskai Fiúk" nevű csapat képviseli. A csapattagok:

Nagy Dániel, Kővágó-Laska Márk, Pálkerti Tamás, Forgács Gábor, Goldring Gergő, Kollár Bence.

Felnőtt

2018.09.19. 9:08:35

Elnöki köszöntő

Kedves Látogató!

Sok szeretettel köszöntöm a Bajai Bácska Férfi Kosárlabda Egyesület honlapján! Régi adósságot törlesztünk azzal, hogy csapatainkról, eredményeinkről a jövőben saját internetes honlapunkon tájékoztatjuk szurkolóinkat.

Felnőtt

2018.09.19. 9:02:40

Elindult a 2018/2019. NB1 B bajnpokság

Megújult erővel és megújult csapattal vágtunk neki az idei szezonnak.

Két új játékossal erősítettünk, érkezett Jakab Péter és Kővágó-Laska Márk. Jakab Peti 24 éves, 200 cm magas játékos. Kecskeméten lett belőle felnőttkorú játékos, két év salgótarjáni szezont követően igazolt Bajára. Márk 23 éves, 210 cm magas.  Budapesti klubban kezdte a kosárlabdát, majd kecskeméti és három év pécsi szezon után került hozzánk. Délity Bence a civil életben folytatja a pályafutását. Jó hír, hogy Ágfalvi Bálint és Mándity Máté is edzésbe állt. Melléjük a fiatalokkal kiegészült csapat áll Cservék Csaba rendelkezésére.

Felnőtt

2018.10.15. 22:32:12

Könnyű szezon kezdet

Bajai Bácska FKE - Tiszaújvárosi Phoenix KK  120-73 (34-14, 32-14, 26-21, 28-21)